Hakkımızda

plazma kesim/plasma cutting machine

Türkiye’den dünyanın her bir köşesine…

Loyal Makine San. ve Tic. A.Ş. , 3000 m² kapalı üretim alana sahip, CNC Plazma ve oksi kesim makinaları ile birlikte saç işleme makinalarının üretimini yapan saygın ve tanınmış bir firmadır.

Loyal Makine 10 yılı aşkın üretim tecrübesi, Avrupa güvenlik standartları ve kalite kontrol yönetim sistemi ile birlikte uluslararası üretim standartları ve normlarını uygulaması, teknolojik gelişmeleri yakında takip etmesi sayesinde donanımlı mühendis ve teknisyenleri ile birlikte Metal İşleme Endüstrisine uygun maliyetli teknolojik ürünler sunar.

Ayrıca, geniş teknik servis ağı, yedek parça ve Hypertherm sarf malzemeleri ile birlikte her ülkeden tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Loyal Makina, müşteri ihtiyaçlarını, Ar-Ge çalışmalarını dikkate alıp pazarlama stratejileri ve ekip çalışmasını uygulayarak son yıllarda hızlı bir büyüme kat etmiş ve bu sayede yurt dışı satışlarını %99 olarak gerçekleştirmiştir.

Misyonumuz

Başlıca görevimiz yarının dünyasında rekabetçi kalarak üretimini yaptığımız makinelerin profesyonel bir şekilde dünya çapında tedariğini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Dünyadaki her saç ve çelik fabrikasında en az bir profesyonel ürünümüzün bulunması

Satış Sonrası

Makinada herhangi bir problemle karşılaşıldığında, bu problemin en kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Çünkü çalışmadan geçen her saniye sizin için çok önemlidir ve direk olarak maliyetlere etki eder. Bu sebeple, bütün operatörler veya müşteriler üretici firmadan etkin bir satış sonrası hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Bu konu, Loy-Mak Makine San. ve Tic. A.Ş. için bir kilit unsur olarak olarak görünüp, en iyi destek garantisi verilmektedir.

Kurulum ve Eğitim

Makina,  kurulum yapılacak yere ulaştıktan sonra teknisyenlerimiz kurulum ve eğitim için bir kaç gün içerisinde gönderilir. Kurulum kalifiye personellerce dikkatlice yapılır. Kurulum esnasında operatörlere ve müşteriye makina ve temizliği hakkında kısa bilgiler verilir. Kurulum tamamlandıktan sonra eğitim safhası başlar. Deneyimli ve bilgili teknisyenlerce, operatöre ya da müşteriye makina kontrol ve kullanımı, verimliliği artırma ve işletim maliyetlerini düşürme hakkında eğitim verilir. Emin ellerde olduğunuzdan hiç şüpheniz olmasın.

Dökümantasyon

Satış sonrası hizmetlerimiz; teknik dokümanlar, videolar ve görseller ile desteklenip, makina üzerinde kontrol yeteneği artırılıp problemler elimine edilir. Manuel, software ve parçalar hakkında bilgileri içeren bütün teknik dokümanlara sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu hazır dokümanlardan ulaşacağınız bilgiler ile birlikte teknik ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yedek Parça

Loy-Mak Makine San. ve Tic. A.Ş. olarak her zaman orjinal yedek parça ve ekipman kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunlar karlılığınızı ve makina ömrünüzü artıran etkenlerdendir. Ayrıca ihtiyaç halinde bu parçaların zamanında temin edilmesi gerçekten çok önemlidir. Sonuç olarak, Loy-Mak Makine San. ve Tic. A.Ş. geniş yedek parça ve ekipman stoğuyla sizlere her zaman  hizmet vermektedir.

 

Sertifikalarımız:


hypertermLOY-MAK CE TR LOY-MAK 9001-TR

 

Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook